Merit Pülse- füsioterapeut, LUMI teraapia kaasasutaja ja hooandja

Meie suure hingega ja tuult tiibadesse andev spetsialist Merit teeb selleks kõik, et liikumine oleks kerge. Keha on suurepärane vahend, mis on inimesel sünnist saati päris endale- ronimiseks, mängimiseks ja olemiseks – avastamiseks. Meriti eesmärk on tõsta nii suurtel kui väikestel inimestel head meelt ja rõõmu enda võimete ja võimekuse üle. Et aidata saavutada liikumise ja olemise kergust käib ta jätkuvalt koolitustel ning on alati valmis täiendama kogemuste ja koolitustega. Tartu Tervishoiu Kõrgkooli lõpetas Merit 2013. aastal füsioterapeudi õppekaval ning esimesed 5 aastat töötas samal erialal Taastusravikeskuses. Oma töös kasutab ta palju manuaalseid tehnikaid, pehmekoeteraapia võtteid, kinesioteipimist, kuid kõige olulisemaks töövahendiks jääb ikka avatud suhtlemine.

merit@lumiteraapia.ee

Anni Kivimägi- füsioterapeut, LUMI teraapia visiooni kaasvedaja

Meie super kohusetundlik, sõbralik ja alati rõõmus spetsialist Anni lõpetas füsioteraapia eriala Tartu Ülikoolis aastal 2013. Kohe kooli lõppedes asus ta tööle füsioterapeudina ning on tegelenud nii laste, täiskasvanute kui ka eakatega. Tööd on ta teinud nii rehabilitatsioonimeeskonnas kui statsionaarsete patsientidega. Töötamise kõrvalt harib Anni end erinevate erialaste koolituste ja seminarid​ega, kõige enam laste teemalistega, kuna ta armastab tegeleda just eelkõige lastega. Viimastel aastatel on Anni juhendanud ka beebide võimlemisi ning naistele suunatud treeninguid.

Lasteni leiab Anni tee läbi mängu, täiskasvanuteni läbi hea kuulasmisoskuse ja koostöö.

Füsioterapeut Anni teeb kõik selleks, et liikumine oleks tore, kuna liikumine vastutab suurel määral tervise eest ning kõik teavad et terves kehas elab terve vaim!

Nagu kõik LUMI spetsialistid, leiab ka Anni, et kõige meeldivamaks ja edukamaks muudab teraapia avatud suhtlemine.

anni@lumiteraapia.ee