Tasulised teenused on mõeldud igas vanuses inimestele, kes ei kuulu rehabilitatsiooni vajavate inimeste gruppi, aga vajavad mõnda üksikteenust.

Meie juures on võimalik käia järgnevatel tasulistel teenustel:

TEENUSED INDIVIDUAALTEENUS
 60 min
GRUPITEEENUS
 60 min
Tegevusterapeut 50.- 22.-
Füsioterapeut  50.- 22.-
Loovterapeut 50.- 22.-
Sotsiaaltöötaja 50.- 22.-
Eripedagoog 50.- 22.-

Beebide võimlemine ja massaaž 30 min- esmavastuvõtt 20 eur, korduv vastuvõtt 15 eur.

Iga 60 min teenust sisaldab 45 min kontakti kliendiga ning 15 min teenuseks ettevalmistust ja teraapiatunni dokumenteerimist!

MASSAAŽ koos REIKI tehnikaga– 40 euri ( 1h kestvus)
REIKI tehnika täiskasvanutele, noortele ja lastele– 30 euri ( 1h kestvus)
REIKI tehnika beebidele– 15 euri ( 30 min kestvus)-  eriti trauma beebid, enneaegsed beebid, rasedusaegse stressi beebid, rasedusjärgse depressiooni beebid
( ja emme), palju nutvad beebid, halvasti magavad beebid, koolikvaludes beebid jne.

Mis on REIKI?

Reikiravi on holistlik alternatiivteraapia, mis põhineb Ida käsitlusel energia voolamisest kehas. Reiki on Algallika puhas elav energia, mille olemuseks on kõike harmoniseerida ja tasakaalu viia. Reiki läte asub Tiibetis ning reikist on juttu ka India iidsetes 2500-aasta vanustes sanskritikeelsetes kirjutistes. Jaapani munk dr Mikao Usui taasavastas selle 19.sajandil.
Reiki on spetsiifiline energiatöö, kus tervendamine toimub kätega puudutamise läbi, mis võimaldab energia voolu ammendamatust allikast kliendile läbi Reiki praktiku. See on väga võimas, kuid õrn energia.
Läbi Reiki tervenduse toimub keha aktiveerimine iseenda tervendusele erinevatel kehatasanditel, nii mentaalselt, emotsionaalselt kui füüsiliselt, samuti vabastatakse Reiki tervenduse käigus blokeeringud, mis takistavad tervenemist.
REIKI sobib absoluutselt kõikidele ja igas vanuses inimestele.
REIKI tehnika aitab depressiooni ja ärevuse korral, allasurutud emotsioone vabastada, traumasid vabastada, valusid leevendada, immuunsüsteemi tõsta, tasakaalustab näärmete- ja organite tööd, leevendab stressi, rahustab meeli jne.
REIKI töötab nii sümptomite kui nende sügavamate põhjustega.

Pange tähele, et Reiki ei asenda arstiabi. Reiki praktik ei diagnoosi ega prognoosi. Kui Sa muretsed sümptomite pärast, siis on vaja minna arsti juurde.